5. kolo VYSOČANY : KUNŠTÁT "B" 5 : 0 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 10 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

VYSOČANY   :   KUNŠÁT "B"    5  :  0   (  2  :  0  )

Sestava:  Vágner P. – Hejč T., Kala J., Zouhar J., Zavadil P. - Hejč J., Slouka T., Grmela M., Torda J. – Beneš M., Nečas P.

Na střídání:  Rudolf P., Pokorný T., Krempaský R.

Střelci branek:  Nečas P., Hejč J., Hejč T., Grmela M., Beneš M.

V pátém kole okresního kola jsme na domácí hřišti hostili Kunštátskou rezervu a i když konečné skóre ukazovalo 5:0 pro naše mužstvo, tak se naše vítězství nerodilo vůbec lehce.

Úvodní část utkání jsme prospali stejně jako v Olomučanech, ale hosté si v zakončení počínali zbrkle a nepřesně. Po 15. minutách jsme se konečně začali více prosazovat a hra v poli se přelévala z jedné strany na druhou. První branka v utkání přišla až v 35. minutě, kdy se prosadila naše staronová posila Nečas Pavel, který si ukázkově zpracoval centrovaný míč za obranu a střelou přes vyběhnutého brankáře nás poslal do vedení 1:0. Naše aktivita pokračovala a těsně před přestávkou jsme se radovali podruhé. Hostují brankář neudržel nastřelený míč ve svých rukavicích, u míče byl jako první Jirka Hejč, který s rozvahou poslal míč do sítě 2:0 a krásně tak oslavil narození svého syna Štěpána.

Ve druhé půli jsme chtěli co nejdříve rozhodnout, ale byli to opět hosté, kteří hýřili lepším pohybem a agresivitou a tak jsme se spíše soustředili na pozorné bránění. Zápas se zlomil až v 80. minutě, když si na Tordův centr naběhl Hejč Tomáš a zblízka zvýšil na 3:0. Po této brance hosté vypnuly své motory a my jsme toho dokonale využili. Nejprve se v 84. minutě  dostal k míči Míra Grmela a střelou z dvaceti metrů poslal míč přímo pod víko 4:0. Neuběhli ani dvě minuty, Nečas svým centrem našel osamoceného Michala Beneše a ten uzavřel dnešní utkání na konečných 5:0. Do tabulky jsme si tak připsali důležité 3 body a za týden naše mužstvo zajíždí opět v SOBOTU do RUDICE, kterou posílil rychlonohý Šenk a tak se máme na co těšit.