12. kolo VYSOČANY : LETOVICE 5 : 2 ( 2 : 2 )

Vydáno: před 9 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

VYSOČANY   :   LETOVICE    5  :  2   (  2  :  2  )

Sestava:  Vágner P. – Hejč T., Ševčík P., Zavadil P., - Grmela M., Krempaský R.,Hejč J., Torda J., Kala J.  – Beneš M., Nečas P.

Na střídání:  Zouhar J., Zouhar D., Pokorný T.

Střelci branek:  3x Beneš, Nečas, Vlastní - Vlastní, Řezník

V posledním domácím utkání jsme hostili nováčka soutěže z Letovic a po zasloužené výhře jsme se udrželi v popředí okresní tabulky.

V úvodu utkání jsme si vybrali slabší chvilku a hned v 5. minutě jsme si dlouhý nákop z půle hřiště srazili do vlastní brány 0:1. Na tuhle situaci odpověděli hosté též vlastní brankou, kterou si vstřelili ve 14. minutě 1:1. V 17. minutě utkání jsme udělali velkou hrubku, když Krempsaký přihrál přímo na Řezníka a ten svůj nájezd chladnokrevně zakončil 1:2. Hosté se ze svého vedení neradovali dlouho a již v 25. minutě se prosadil Beneš a srovnal na 2:2. Po vyrovnávací brance jsme převzali otěže zápasu. Předváděli jsme krásný kombinační fotbal, ale famózní hostující brankář všechny naše šance dokázal zneškodnit a tak první poločas skončil remízou.

Do druhé půle jsme vlétli a hned v 51. minutě jsme se konečně radovali z vedení, když se dokázal prosadit Nečas 3:2. Hostující snahu jsme ukončili v 54. minutě. Po druhé v zápase se dokázal prosadit Beneš a bylo hotovo 4:2. Po vstřelené brance hostující mužstvo vyklidilo pole a my jsme se ze spousty dalších šancí dokázali prosadit už jen v 79. minutě, když se opět prosadil Beneš a stanovil tak konečné skóre dnešního utkání na 5:2.

V posledním podzimním utkání zajíždíme do Lipůvky, která má v tabulce o 1 bodík víc a v poslední době se nám na ni nedaří. Naše přání je, aby diváci viděli opět kvalitní výkon jako v našem posledním vzájemném zápase a ať vyhraje ten lepší.