10.kolo VYSOČANY : BOŘITOV 6 : 0 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 9 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

VYSOČANY   :   BOŘITOV    6  :  0   (  2  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Ševčík P., Vágner L., Hejč T., Zavadil P.  -  Torda J., Hejč J., Grmela M., Přibyl M.  –  Beneš M., Nečas P.

Na střídání:  Slouka T., Vágner L., Pokorný T., Zouhar J.

Střelci branek:   3x Nečas P, 2x Torda J., Beneš M.

V 10. kole jsme v nehostinných podmínkách na svém stadionu přivítali poslední Bořitov. A po 90. minutách jsme mohli konstatovat, že se na posledním místě usadil oprávněně. Utkání se odehrávalo za stálého a prudkého větru což určitě mělo vliv na kvalitě utkání, které se dá hodnotit jako průměrné se spoustou chyb na obou stranách.

Hned od úvodu jsme se chopili iniciativy a bylo otázkou času kdy nám tam konečně něco spadne. První branka přišla v 7. minutě, kdy se ve skrumáži v pokutovém území dostal k míči Beneš a svou střelou nás poslal do vedení 1:0. Vy zbytku první půle jsme měli ještě několik vyložených šancí, ale ujala se jen ta ze 41. minuty, kdy se prosadil Torda 2:0 a do kabin jsme odcházeli s úsměvem na tváři.

Druhá půle začala jako ta první a již v 50. minutě bylo rozhodnuto o osudu dnešního utkání, když začal koncertovat Nečas 0:3. Ve zbytku utkání hosté nekladli větší odpor a bylo to naše mužstvo, které se ještě třikrát trefilo do černého (jednou Torda a dvakrát Nečas) a tak se zrodilo vysoké vítězství, čímž jsme se pasovali na nejlepší střílející mužstvo v soutěži. Příští kolo nás čeká o dost houževnatější soupeř, kdy nás přivítá na Mlýniskách Doubravice a tímto Vás zveme na toto prestižní utkání.

Příští kolo:      Doubravice : Vysočany         NE     18.10.2015     15:00