20. kolo VYSOČANY : ADAMOV 3 : 0 ( 1 : 0 )

Vydáno: před 8 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

VYSOČANY   :   ADAMOV    3  :  0   (  1  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Grmela M., Ševčík P., Zavadil P., Zouhar J.  -  Kala J., Přiby M., Torda J., Dvořáček M., Beneš M.  –  Nečas P.

Na střídání:  Vágner P., Slouka T.

Střelci branek:  Zouhar J., 2x Nečas P.

Konečně výhra. Po třech porážkách v řadě jsme na svém stadionu přivítali mužstvo Adamova a po 90. minutách jsme si zaslouženě připsali 3 body.

Nucenými změnami v sestavě a přeskupením řad jsme do utkání vstoupili svěžím dojmem a již v 7. minutě jsme mohli jít do vedení, ale svou šanci z bezprostřední blízkosti spálil Nečas. Celý první poločas jsme kontrolovali hru, během kterého jsme dvakrát nastřelili tyč. A v  42. minutě jsme se dočkali. Z rohového kopu si na přední tyč seběhl Zouhar a pohotovou střelou „z půlky“ nás poslal do vedení 1:0.

Druhá půle již z naší strany nebyla ideální, ale pozorná obrana se Zouharem v bráně si dnes počínala velmi dobře a všechny šance hostů jsme dokázali odvrátit. Zlomový okamžik dnešního utkání přišel v 75. minutě. Po rychlém brejku se na levé straně dostal k míči Torda, centrem před bránu našel osamoceného Nečase a ten se nemýlil 2:0. Po této brance hostující tlak opadl a v 85. minutě to již bylo 3:0, když Zouhar vysunul do úniku Nečase a ten svůj nájezd bez problémů proměnil. Doufejme, že nás toto vítězství nakopne a za týden ve Vavřinci potvrdíme vzestupnou formu.