22. kolo VYSOČANY : LIPŮVKA 2 : 0 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 8 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

VYSOČANY   :   LIPŮVKA    2  :  0   (  2  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Zavadil P., Ševčík P., Hejč T., Zouhar J.  -  Panáček P., Kala J., Hejč J., Dvořáček M., Beneš M.  –  Nečas P.

Na střídání:  Vágner P., Strachoň D., Přibyl M.

Střelci branek:  Beneš M., Nečas P.

V rámci 22. kola jsme na svém stadionu přivítali mužstvo Lipůvky, které okupuje spodní příčky okresní tabulky, ale výkonostně má rozhodně na víc a dnes jsme to poznali na vlastní kůži i my. V prvním poločase se hrál od obou mužstev krásný, svižný a rychlý fotbal. Po deseti minutách se poprvé měnilo skóre utkání, když si hostující hráč počínal nedovoleně ve vlastním pokutovém území a z nařízené penálty se nemýlil Hejč Tomáš 1:0. Srovnáno mohlo být o 7. minut později, když si zahrávání pokutového kopu mohli vyzkoušet i hosté, ale hostující Macko poslal míč vysoko nad. Do konce první půle jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si několik gólových příležitostí, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. Těsný náskok jsme drželi až do 40. minuty, když si za obranu pro přihrávku sběhl Nečas, byl u míče dřív než hostující brankář, který ho fauloval a z následné penálty se tentokrát nemýlil Beneš 2:0.

Do druhé půle nenastoupil zraněný Nečas a v naší hře to bylo znát. Naše mužstvo se zatáhlo na vlastní polovinu a hosté se snažili o vstřelení kontaktní branky. Do několika slibných šancí se dostal hostující Macko, ale dnes to nebyl ten obávný střelec jak jsme ho znali v minulé sezóně. Po 90. minutách jsme si tak připsali třetí vítězství v řadě, které nás posunulo zpátky na třetí místo a předvedenou hrou jsme snad konečně potěšili i naše fanoušky.