23. kolo BOŘITOV : VYSOČANY 4 : 2 ( 1 : 1 )

Vydáno: před 8 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 9213×

BOŘITOV   :   VYSOČANY    4  :  2   (  1  :  1  )

Sestava:  Vágner P. – Ševčík P., Hejč T., Zouhar J., Grmela M.  -  Přibyl M., Hejč J., Dvořáček M., Beneš M., Torda J.  –  Zouhar D.

Na střídání:

Střelci branek:  2x Fojt Lukáš, Petrák Pavel, Majer Lukáš - Zouhar Daniel, Beneš Michal

V dnešním utkání jsme poprvé trpěli nedostatkem hráčů a tak se z brankářské do hráčské výstroje musel převléci Zouhar. A právě on si ve 4. minutě mazácky naběhl na rohový kop a přesnou hlavou na vzdálenější tyč nás poslal do vedení 0:1. Bohužel po vstřelené brance se naše hra začala pomalu a jistě vytrácet, přizpůsobili jsme se domácím a naši fanoušci nevěřili vlastním očím. Zasloužené srovnání přišlo v 45. minutě. Domácí hráč ze středu přihrál mezi naše dezorientované obránce na Fojta a ten prudkou střelou z úhlu srovnal na 1:1.

A druhý poločas jsme doslova protrpěli. Velmi špatným pohybem, kdy jsme si nedokázali dát tři přesné přihrávky po sobě, domácí vycítili svoji šanci a začali si vytvářet brankové příležitosti. Jedna taková přišla v 68. minutě. V šestnáctce se k zakončení dostal Petrák, jeho pokus ještě dokázal Vágner vyrazit, ale naši stagnující hráči jen přihlíželi a tak se Petrák na podruhé nemýlil 2:1. A o dvě minuty později bylo rozhodnuto. Po levé straně se uvolnil Fojt, v pokutovém území si obešel hned čtyři naše hráče a přízemní střelou zvýšil na 3:1. Během dalších 10. minut jsme dokázali vyprodukovat dva pokutové kopy. Ten první domácí zahodili, ale ve druhém už Majer mířil přesně 4:1. Poslední branka padla v 87. minutě . Tentokrát byl v šestnáctce faulován Zouhar a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Beneš a uzavřel tak dnešní utkání na konečných 4:2.

Domácí si dnes připsali zasloužené vítězství a my jsme se na vlastní kůži přesvědčili, že bez zápalu a vůli po vítězství se dá prohrát úplně s každým.