Vydáno: před 8 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

SLOUP   :   VYSOČANY   2  :  0   (  1  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Hejč T., Strachoň D., Škvarenina L.  -  Hejč J., Beneš P., Přibyl M., Pernica P.  –  Beneš M., Panáček P.

Na střídání:   Zouhar J., Ševčík P., Rudolf P., Grmela M.

Střelci branek:  2x Petržel Aleš

Los prvního utkání ročníku 2016-2017 nás zavedl do nedalekého Sloupu. Domácí mužstvo v letní přestávce doznalo mnoho změn a 200 přihlížejících diváků očekávalo velký boj.

Úvod utkání patřil domácím a již v 5. minutě mohli jít do vedení. Po rychlé akci z levé strany  se sám před naší bránou ocitl Svoboda, ale svoji 100% šanci neproměnil. A nám se nedařilo. Na malém a nerovném hřišti jsme chtěli stále kombinovat, ale nedokázali jsme si pořádně přihrát a naše akce většinou končili na půlící čáře fotbalového hřiště. Domácí hrozili z nebezpečných centrů a jeden takový přišel v 23. minutě. Přetažený roh domácí hráč vrátil před bránu na zcela nepokrytého Petržele a pro něho už nebyl problém dostat míč za Zouharovi záda 1:0. Naše chvilka přišla až v posledních 10. minutách, kdy jsme domácí dokázali zatlačit k jejich bráně. V největší příležitosti se ocitl Petr Beneš, když Polák nedokázal udržet míč z Vágnerovi kopačky, ale ze dvou metrů nedokázal usměrnit míč mezi tyče a tak první půle skončila těsným vedením domácích.

A druhá půle kopírovala tu první. Našim se nedařila kombinace a v 56. minutě bylo rozhodnuto. Na půlící čáře Škvarenina špatně odhadl nakopnutý míč, který ho přeskočil a Petržel svůj samostatný nájezd nekompromisně potrestal 0:2. Po obdržené brance jsme se snažili o vstřelení kontaktní branky, ale dnes nám nebylo přáno. Bohužel si dnes musím rýpnout i do pana rozhodčího Maňouška, který se dnes nechoval jako „nestranný“ sudí, protože jak domácí Klimeš, tak Navrátil měli dle výkladu pravidel obdržet červenou kartu, což se ale nestalo.

Nicméně i takový je fotbal. My se musíme co nejdříve otřepat z porážky a za týden proti Letovicím předvést mnohem lepší výkon než dnes.