9.kolo VYSOČANY : ŠOŠŮVKA 6 : 2 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 8 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 10117×

VYSOČANY   :   ŠOŠŮVKA   6  :  2   (  2  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Škvarenina L., Hejč T., Vágner L., Beneš P.  -  Kala J., Torda J., Hejč J., Přibyl M.(69. Ševčík P.)  –  Pernica P.(80. Zouhar J.), Panáček P.(65. Rudolf P.)

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Zouhar J., Rudolf P.

Střelci branek:  5. Torda Jan, 16. Pernica Pavel, 49. a 54. Vágner Lukáš, 60. vlastní Maňoušek Jiří, 90. Ševčík Pavel - 77. Sehnal Luděk, 86. Doležel Petr

Po středečním odloženém utkání s Bořitovem jsme na domácím trávníku přivítali sousední Šošůvku a tak se dal očekávat pikantní souboj. Ve většině utkání jsme diktovali temto hry a zaslouženě jsme si připsali 3 body.

Hned v první minutě utkání jsme váhali s odkopem, Hejč pouze nastřelil dotírajícího Krátkého a od něho se míč naštěstí odrazil vedle Zouharovi brány. Ale to bylo od hostů v první půli skoro vše. Již v 5. minutě se na půlící čáře uvolnil Hejč, přihrál Panáčkovi, který obešel svého strážce, před bránou našel volného Tordy a ten se zblízka nemýlil 1:0. A v 16. minutě bylo ještě veseleji. Centrovaný míč do šestnáctky našel hlavu Pernici a ten obloučkem na zadní tyč nedal Valachovi šanci. Nadále jsme byli při chuti, ale další branka již nepadla. Z tempa jsme vypadli po půl hodině hry a tak dostali šanci i hosté. Ta přišla v 42. minutě po faulu na Krátkého. K trestnému kopu ze 17. metrů se postavil Bezděk, ale s jeho střelou si Zouhar poradil.

Do druhé půle jsme na soupeře doslova vlétli a během 15. minut bylo rozhodnuto. Ve 49. minutě dostal Vágner více prostoru něž měl a krásnou střelou z 30. metrů zvýšil na 3:0. O 3 minuty později ukázal krásnou individuální akci Kala, na jejíž konci našel zcela volného Panáčka, ale ten v jasné gólovce poslal míč do břevna. To nás ale v dnešním utkání nemuselo mrzet. Již v 54. minutě byl v šestnáctce faulován Pernica a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Vágner 4:0. A kalich hořkosti si hosté vypili v 60. minutě, když centrovaný míč nechytatelně napálí do vlastní sítě Maňoušek 5:0. Ve zbývající půl hodině naše koncentrace opadla, zapomněli jsme na bránění a i hosté se dočkali. Nejprve se v 77. minutě prosadil Sehnal 5:1 a v 86. minutě Doležel 5:2. Naposledy se skóre měnilo v 90. minutě. Zahrávaný rohový kop na přední tyč šikovně tečoval Ševčík a uzavřel tak dnešní povedené utkání 6:2.

Příští kolo:  neděle 9.10.2016 přivítáme na svém stadionu Adamov.