11.kolo LIPŮVKA : VYSOČANY 0 : 3 ( 0 : 0 )

Vydáno: před 8 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

LIPŮVKA   :   VYSOČANY   0  :  3   (  0  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Škvarenina L., Hejč T., Vágner L.(77.ČK), Beneš P. -  Kala J., Torda J.(82.Rudolf P.), Hejč J., Přibyl M.(63.Grmela M.) –  Pernica P.(87.Ševčík P.), Nečas P.(72.Beneš M.)

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Zouhar J., Rudolf P., Grmela M.

Střelci branek:  61. Vágner Lukáš, 66. a 89 Grmela Miroslav

V dalším těžkém utkání nás čekala Lipůvka. Na perfektně připravené hrací ploše se v první půli hrál nadstandardní fotbal. Druhá půle už tak pohledná nebyla, ale naši hráči si dokázali vytvořit více brankových příležitostí, které dokázali proměnit a zaslouženě jsme si připsali důležité 3 body.

První desetiminutovka patřila našim, ale ani jednu šanci jsme nedokázali dotáhnout do konce. Domácí se ke slovu dostali ve 12. minutě. Naše obrana předvedla jediné větší zaváhání v tomto utkání, když se sám za obranou ocitl domácí hráč, ale jeho 100% šanci dokázal Zouhar vyrazit. Na tuhle šanci odpověděl Vágner, který si naběhl na zpětnou přihrávku, ale jeho střela z 20. metrů skončila na tyči. V celé první půli se hrál rychlý ofenzivní fotbal, ale na obou stranách dominovali obrany a tak na konci první půle byl stále bezbrankový stav 0:0.

Ve druhé půli se hra více zklidnila. Za to nervozita začala gradovat. Hráči se začali okopávat, ale pan rozhodčí většinou jen přihlížel, za což si z obou táborů vyslechl několik peprných nadávek, když žlutou kartu uděloval pouze za nadávky na svoji osobu. Na první branku jsme čekali do 61. minuty. Nečas z pravé strany nakopl míč do pokutového území, na který si naběhl Pernica, ale byl faulován domácím brankářem a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Vágner 0:1. Druhá branka padla o 5. minut později. Individuální akci po pravé straně předvedl Beneš Petr, svým centrem přesně našel Grmele a ten ve výskoku krásným věšákem zvýšil naše vedení 0:2. Ve zbytku utkání jsme domácí do žádné vážnější akce nepustili a svoje vítězství jsme korunovali v 89. minutě, když se do míče ze 30. metrů opřel opět Grmela a svojí druhou brankou v zápase pečetil dnešní výsledek na konečných 0:3. Jedinou kaňkou v zápase bylo vyloučení Vágnera, který neudržel nervy na uzdě za neustálé okopávání od domácích hráčů a panu Jalovému to řekl od plic a na rovinu.

Příští kolo:  neděle 23.10.2016 doma hostíme Kořenec.