12.kolo VYSOČANY : KOŘENC 1 : 0 ( 0 : 0 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

VYSOČANY   :   KOŘENEC   1  :  0   (  0  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Škvarenina L., Hejč T., Grmela M., Beneš P. -  Kala J., Torda J., Hejč J., Přibyl M.(70.Beneš M.) –  Pernica P.(90.Rudolf P.), Nečas P.(89.Ševčík P.)

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Beneš M., Rudolf P.

Střelci branek:  82. Hejč Tomáš

Před začátkem utkání jsme se dozvěděli, že Ráječko „B“ prohrálo s Bořitovem a nám se tak naskytla možnost bodového srovnání právě s Ráječkem na čele okresního přeboru. Jenže tahle situace jakoby svázala nohy našim borcům a přihlížející diváci se dnes kvalitou utkání rozhodně nekochali.

Od úvodu utkání hostující hráči hýřili pohybem. Jejich vysoké napadání dělalo našim hráčům velké problémy, z čehož pramenilo spoustu chyb a nepřesných přihrávek. I tak jsme si během první půle vypracovali dvě velmi slušné brankové příležitosti. První přišla ve 12. minutě. Po pravé straně se uvolnil Pernica, přesným centrem před bránu našel osamoceného Kale, ale ten ze čtyř metrů mířil vysoko nad. A další šance přišla až ve. 42. minutě. Po skrumáži v pokutovém území se k míči dostal Nečas, ale z bezprostřední blízkosti mířil těsně vedle Novotného brány a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu.

A druhá půle kopírovala tu první. Naši sice chtěli, ale dnes to prostě nešlo. Už, už to vypadalo, že utkání skončí spravedlivou dělbou bodů, ale Hejč Tomáš byl proti. V 82. minutě si počíhal na zadní tyči soupeřovy brány, kam dostal ideální přihrávku a vstřelil tak jedinou branku dnešního utkání 1:0. Hosté nesložili zbraně a v 90. minutě mohlo být srovnáno. Naše obrana špatně vyhodnotila soupeřův brejk, na pravé straně se k míči dostal hráč hostů a ve velmi dobré příležitosti mířil nad bránu.

Nepovedené utkání jsme tak dotáhli do šťastného konce a se ziskem 25 bodů společně s Ráječkem vévodíme okresnímu přeboru.

Příští kolo:  neděle 30.10.2016 zajíždíme do Boskovic.

Přpravka

Vysočany   :   Boskovice "A"   3 : 19   (Mynaříková Nikola, Čachotská Daniela, Hejč Václav)

Vysočany   :   Boskovice "B"   0 : 20