14.kolo BOŘITOV : VYSOČANY 2 : 3 ( 0 : 1 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

BOŘITOV   :   VYSOČANY   2  :  3   (  0  :  1  )

Sestava:  Zouhar D. – Škvarenina L., Hejč T., Vágner L., Beneš P. -  Kala J., Torda J., Hejč J., Grmela M. –  Pernica P.(78.Beneš M.), Nečas P.(87.Přibyl M.)

Na střídání:  Konečný D., Beneš M., Přibyl M., Rudolf P., Zouhar J.

Střelci branek:  48, 55 Beránek Ivan - 36, 61, 85 Vágner Lukáš

V posledním venkovním utkání roku 2016 porazili naši fotbalisté Bořitov 3:2. Naši borci se v dnešním utkání mohli spolehnout na přesnou mušku Lukáše Vágnera, který svými zásahy rozhodl vyrovnané utkání.

Naši hráči do utkání vstoupili ospalým dojmem a byli to především domácí, kteří si vytvářeli více brankových příležitostí, se kterými si naštěstí Zouhar v naší bráně poradil. Naše chvíle přišla v 36. minutě. Po pěkné kombinaci si na přihrávku mezi obránce naběhl Kala, byl sražen protihráčem a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Vágner 0:1. První půle skončila naším těsným vedením.

Začátek druhé půle byl z naší strany velmi špatný a domácí během 10. minut dokázali otočit utkání ve svůj prospěch. Vyrovnávací branka padla v 48. minutě po nedorozumění našich obránců s brankářem a Beránek poslal hlavou míč až do sítě 1:1. V 55. minutě to byl opět Beránek, který se na levé straně dokázal uvolnit přes Hejče a svoje sólo dokázal zakončit přesně 2:1. Až tahle branka nás probudila z letargie. Vyrovnání přišlo v 61. minutě utkání. K trestnému kopu ze 20. metrů se postavil Vágner a nechytatelnou střelou nedal Trávníčkovi šanci 2:2. Ve zbytku utkání začali domácím docházet síly a v 85. minutě přišlo rozuzlení dnešního utkání. Domácí se ubránili jen za pomocí faulu. K trestnému kopu se opět postavil  Vágner a domácí Trávníček dokázal reagovat až na vlnící se síť za svými zády 2:3. Utkání jsme tak dovedli do šťastného konce a za týden si dáme s Bořitovem repete.

Příští kolo:  sobota 12.11.2016 od 14:00 přivítáme Bořitov.