16. kolo LETOVICE : VYSOČANY 2 : 2 ( 0 : 1 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

LETOVICE   :   VYSOČANY   2  :  2   (  0  :  1  )

Sestava:  Zouhar D. – Kala J., Hejč T., Vágner L., Zouhar J.(67. Přibyl M.) - Grmela M., Torda J., Hejč J., Beneš P. –  Beneš M., Nečas P.

Na střídání:  Ševčík P., Přibyl M., Slouka T., Bezděk L.

Střelci branek:  50. Širůček Vojtěch, 53. Kaderka Michal - 45. a 72. Torda Jan

Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že nám domácí hráči nenechají nic zadarmo a doslova na nás vlétli jako uragán. Jejich rychlý pohyb a přímočarost nám dělaly velké problémy a prvních 30. minut jsme nedokázali ohrozit domácí svatyni. Za to domácí se dostávali do jedné příležitosti za druhou, ale naštěstí pro nás jejich šance končily v ofsidovém postavení nebo v Zouharových rukavicích. Naše chvíle přišla až v poslední čtvrthodince první půle, kdy se do velkých příležitostí dostal Nečas s Benešem, ale ani jeden z nich nemířil přesně. A tak se skóre měnilo až v 45. minutě, kdy domácí hráč v pokutovém území zahrál rukou a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Torda 0:1. Na tento nepříznivý vývoj domácí zareagovali dvojím střídáním a během osmi minut v druhé půli otočili nepříznivý stav ve svůj prospěch. Nejprve v 50. minutě neodhadl centrovaný míč Hejč T. a Širůček hlavou na vzdálenější tyč srovnal stav na 1:1. A hned v 53. minutě opět centrovaný míč z levé strany, tentokrát dva domácí hráči zcela nehlídaní v pokutovém území a Kaderka neměl problém se vstřelením vedoucí branky 2:1. V poli nás dnes domácí přehrávali a tak jsme těžili převážně ze standardních situací. Vyrovnání přišlo z ojedinělé akce, kdy se v 72 .minutě do šestnáctky dostal Nečas, obloučkem na zadní tyč našel Tordy, který mířil hlavou do odkryté brány 2:2. V posledních minutách obě mužstva chtěly rozhodnout o svém vítězství, ale dnes oba brankáři podali nadstandardní výkon a tak velice zajímavé utkání skončilo remízou.