17.kolo VYSOČANY : DOUBRAVICE 3 : 3 ( 1 : 2 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 13009×

VYSOČANY   :   DOUBRAVICE   3  :  3   (  1  :  2  )

Sestava:  Zouhar D. – Kala J., Hejč T., Beneš M., Bezděk L. -  Grmela M.,Vágner L., Torda J., Hejč J., Beneš P.(71. Přibyl M.) –  Pernica P.

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Přibyl M., Slouka T., Zouhar J.

Střelci branek:  9. Vágner Lukáš, 65. Hejč Tomáš, 70. Torda Jan - 13. Dvořák Milan, 31. Hubený Zbyněk, 75. ????

Matný výkon z Letovic si naši hráči přenesli i do první půle s Doubravicí a nebýt velkého zlepšení v té druhé, tak hosté mohli slavit cenné vítězství. Od úvodního hvizdu se nám nedařilo. Hosté nás převyšovali především v důrazu a pohybu. Přes zahuštěnou záložní řadu se nám nedařilo téměř přejít a tak jsme spíše nakopávali dlouhé míče na osamoceného Pernicu, který měl svou roli v převaze hostujících hráčů velmi stíženou. I přesto jsme šli do vedení. V 9. minutě zahrával trestný kop Vágner a přesnou střelou k tyči se nemýlil 1:0. Jenže to bylo z naší strany vše a již v 13. minutě bylo srovnáno. Po našem rohovém kopu se nedokázali domluvit dva naši hráči, míče se zmocnili hosté a rychlým protiútokem do otevřené obrany přesně zakončoval Dvořák 1:1. A další branka přišla v 31. minutě. Rohový kop hostů, naši hráči zcela statičtí a Hubený hlavou posílá svůj tým do vedení 1:2. O poločasové přestávce se naši hráči konečně probrali a dění na hřišti se otočilo. V 65. minutě se k centrovanému míči dostal Hejč T. a hlavou srovnal na 2:2. V 70. minutě jsme předvedli nejhezčí akci utkání, kdy se na půlicí čáře uvolnil Hejč J., krásnou přihrávkou mezi obránce poslal do úniku Pernicu. Jeho pokus dokázal hostující brankář vyrazit pouze k dobíhajícímu Tordovi, který již mířil přesně 3:2. Bohužel z vedení jsme se dlouho neradovali. V 75. minutě utkání přišel sporný moment utkání, kdy hosté zahrávali rohový kop, centrovaný míč Zouhar vyrazil do hráčů před sebe a od „někoho“ se odrazil zpět na bránu a i když jsme dokázali míč odkopnout, tak pan pomezní signalizoval, že míč přešel brankovou čáru a rázem bylo srovnáno 3:3. Tenhle moment vzbudil velkou vlnu emocí, ale i tak jsme ještě měli dostatek příležitostí na vstřelení vítězné branky, což se bohužel nepodařilo a poprvé v této sezóně jsme na svém hřišti nedokázali 100% bodovat.

Teď nás čekají tři těžká kola (Olomučany, Olešnice a Ráječko „B“), kde se ukáže, zda zbytek sezóny budeme v klidu dohrávat nebo se bude bojovat až do konce.