19.kolo Vysočany : Olešnice 4 : 3 ( 3 : 2 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 10333×

VYSOČANY   :   OLEŠNICE   4  :  3   (  3  :  2  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Hejč T., Beneš M., Beneš P. -  Grmela M.,Kala J., Torda J., Hejč J. –  Pernica P.(82. Ševčík P.), Panáček P.

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Škvarenina L., Slouka T., Bezděk L.

Střelci branek:  2. a 44.  Panáček Petr, 39. Hejč Tomáš, 81. Torda Jan - 8. Kubíček Michal, 18. Kuda Ondřej, 83. Daniel Marek

Do velmi důležitého utkání jsme vstoupili podle našich představ, když jsme se již ve 2. minutě radovali z úvodní branky. Pernica se uvolnil po pravé straně a přesnou přihrávkou našel navrátilce v naší sestavě Panáčka, který pohotově zakončil 1:0. Jenže hostující hráči nesložili zbraně a dalších 30. minut bylo zcela v jejich režii a po zásluze otočili skóre. V 8. minutě jsme propadli na půlící čáře, k míči se dostal Kubíček a nechytatelnou bombou pod víko srovnal na 1:1. A v 18. minutě bylo ještě hůř. Kuda si na levé straně lehce poradil s Benešem, míč si navedl na hranici velkého vápna a opět střelou pod víko zaslouženě otočil vývoj zápasu 1:2. Naše chvíle přišla až v 39. minutě. Torda zahrával rohový kop, na který si ideálně naběhl Hejč T. a hlavou zamířil přesně 2:2. A v 44. minutě bylo ještě veseleji. Tentokrát se na levé straně uvolnil Hejč J., před bránou našel v náběhu Panáčka a ten se nemýlil 3:2. Na začátku druhé půle jsme mohli rozhodnout, ale Pernica s Panáčkem svoje příležitosti nezužitkovali a přihlížející diváci byli stále v napjetí. Úleva přišla až v 81. minutě, když se v pokutovém území nejlépe zorientoval Torda, dostal se k odraženému míči a pohotově ho uklidil do brány 4:2. Z dvoubrankového vedení jsme se bohužel příliš dlouho neradovali, protože ihned po rozehrávce jsme se špatně domluvili v naší šestnátce, k míči se dostal Daniel a střelou z první překvapil Zouhara v bráně 4:3. Zbytek utkání jsme si již pohlídali a mohli tak oslavit cenné 3 body.