22.kolo Šošůvka : Vysočany 0 : 6 ( 0 : 3 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 13785×

ŠOŠŮVKA   :   VYSOČANY   0  :  6   (  0  :  3  )

Sestava:  Konečný D. – Vágner L., Hejč T., Škvarenina L., Beneš P.  -  Pernica P., Kala J.(76.Bezděk L.), Torda J.(70.Slouka T.), Hejč J.(82.Zouhar J.) –  Beneš M.(80. Ševčík P.), Panáček P.(72. Přibyl M.)

Na střídání:   Ševčík P., Slouka T., Bezděk L., Zouhar J., Přibyl M.

Střelci branek:  32. Panáček Petr, 39. Pernica Pavel, 45. Beneš Michal, 73. Vágner Lukáš, 75. Přibyl Martin, 82. Beneš Petr

V sobotním odpoledni jsme zajížděli k derby do nedaleké Šošůvky, která v letošní sezóně bojuje o udržení nejvyšší okresní soutěže a její předvedené výkony jsou jako na houpačce.Od úvodního hvizdu jsme se ujali iniciativy a domácí působili až příliš pasivně. Hrálo se převážně na soupeřově polovině, ale v útočné fázi jsme si počínali velmi zbrkle a tak se na první branku čekalo až do 32. minuty, kdy si na ideální přihrávku od Škvareniny naběhl Panáček a pohotovou střelou k tyči nás poslal do vedení 0:1. A v 39. minutě bylo ještě veseleji. Vágner přesným centrem z půlící čáry našel volného Pernicu a ten střelou z první potěšil oko nejednoho přihlížejícího diváka 0:2. Na obdrženou branku mohli domácí odpovědět ve 42. minutě, kdy centrovaný míč neodhadl Hejč, míč propadl až k volnému Doležalovi, ale jeho dobře mířenou střelu dokázal náš brankář vyrazit. A v poslední minutě první půle bylo o osudu dnešního utkání rozhodnuto. Po dokonalém presinku našich hráčů se Valachovi hrubě nepovedl odkop od brány, míče se zmocnil Hejč, kterého Valach fauloval a odražený míč do prázdné brány dorazil Beneš 0:3. Vstup do druhé půle byl z naší strany poněkud vlažnější, ale všechny domácí výpady dnes s velkým přehledem hasila naše bezchybná obrana. Po úvodní čtvrthodince druhé půle jsme se konečně otřepali z matného výkonu a začali jsme si vytvářet jednu gólovou příležitost za druhou, ale ne a ne vstřelit branku. Až v 73. minutě se k trestnému kopu postavil Vágner a technickou střelou přes zeď nedal Valachovi šanci 0:4. A v 75. minutě se skóre měnilo znovu. Rychlá akce po levé straně, na jejímž konci byl Přibyl, který si jednoduše obhodil svého strážce a pod vybíhajícím Valachem zamířil přesně 0:5. A kalich hořkosti si domácí vypili v 82. minutě. Za hranicí velkého vápna se opřel do míče Beneš, letící míč ještě hlavou přizvedl domácí Odehnal a ten skončil za zády bezmocného Valacha 0:6. Dnešní utkání jsme tak zcela zaslouženě dovedli do vítězného konce a díky tomu, že Sloup pouze remizoval v Letovicích, tak se stáváme čtyři kola před koncem vítězi okresního přeboru a postupujeme do krajské soutěže, čímž přepisujeme historii Vysočanské kopané.

Příští utkání:     ADAMOV   :   VYSOČANY   28.5.2017    OD 16:30