24.kolo VYSOČANY : LIPŮVKA 7 : 1 ( 6 : 0 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 13045×

VYSOČANY   :   LIPŮVKA   7  :  1   (  6  :  0  )

Sestava:  Konečný D. – Vágner L., Hejč T., Škvarenina L., Kala J.(66.Ševčík P.)  -  Pernica P.(75.Beneš P.), Grmela M.(69. Bezděk L.), Torda J., Hejč J. –  Beneš M.(56. Přibyl M), Panáček P.(81. Zouhar J.)

Na střídání:   Ševčík P., Bezděk L., Zouhar J., Beneš P., Přibyl M.

Střelci branek:  4. a 15. Beneš Michal, 6. Pernica Pavel, 20. Torda Jan, 37. Hejč Tomáš, 43. a 80. Panáček Petr - 61. Hanzl Martin

V předposledním domácím utkání jsme přivítali letos trápící se Lipůvku, která ze svého stínu nevystoupila ani v dnešním utkání a připsala si od našeho mužstva vysokou porážku.Do utkání naši hráči vstoupili s velkou chutí a již ve 4. minutě se poprvé trefil Beneš 1:0. O další 2. minuty později se mezi statickou obranou hostů prosadil Pernica a přesnou hlavou navýšil skóre na 2:0. Obrázek hry se nadále neměnil. Naši hráči na hřišti doslova koncertovali a hosté nevěřícně kroutili hlavami. A když v 15. minutě přidal třetí branku Beneš a v 20. minutě se dokázal prosadit Torda, tak o soudu utkání bylo rozhodnuto. V závěru první půle ještě navýšil naše vedení Hejč a svým sólem ze 43. minuty uzavřel první půli na konečných 6:0 Panáček.   Druhá půle již nebyla tak jednoznačná jako ta první. Naši hráči již polevili ze své snahy a hosté přece jen zvýšili pohyb a hlavně agresivitu v osobních soubojích. Díky těmto aspektům si v 61. minutě vytvořili závar v našem pokutovém území, Vágner fauloval hostujícího hráče a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Hanzl 6:1. A o 5. minut později měli hosté další příležitost pokutového kopu, ale tentokrát Konečný v bráně dokázal střelu vyrazit. Poslední branka padla v 80. minutě, když se podruhé v zápase prosadil Panáček a uzavřel tak dnešní povedené utkání na konečných 7:1 pro naše barvy.

Příští utkání:     KOŘENEC   :   VYSOČANY   11.6.2017    OD 16:30