25. kolo KOŘENEC : VYSOČANY 1 : 7 ( 1 : 4 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 10386×

KOŘENEC   :   VYSOČANY   1  :  7   (  1  :  4  )

Sestava:  Konečný D.(76. Nečas P) – Vágner L., Hejč T., Škvarenina L., Kala J.(57.Zouhar J.)  -  Pernica P., Grmela M., Torda J.(63.Slouka T.), Hejč J.(66.Beneš P.) –  Beneš M., Panáček P.(65. Ševčík P.)

Na střídání:   Ševčík P., Bezděk L., Zouhar J., Beneš P., Slouka T., Nečas P.

Střelci branek:  3. Hlubinka Petr - 8. Torda Jan, 26. a 58. Beneš Michal, 29. Konečný David, 18. a 79. Pernica Pavel, 81. Ševčík Pavel

K poslednímu venkovnímu utkání úspěšné sezóny nás los zavedl do Kořence, kde už jsou smířeni se svým osudem v podobě sestupu a tak se dnes hrálo pohodové utkání bez zbytečných emocí, které vytvářela maximálně trojice rozhodčích…….

Úvod utkání patřil domácím. Již ve 3. minutě se domácí hráč protáhl do pokutového území, kde ho atakoval Vágner a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Hlubinka 1:0. Tahle situace nás nezaskočila a už v 8. minutě bylo srovnáno, když se z blízka prosadil Torda 1:1. A v 18. minutě jsme šli do vedení. Po pravé straně si na přihrávku za obranu naběhl Pernica a tvrdou střelou pod víko nás poslal do vedení 1:2. Běžela 26. minuta utkání, po skrumáži v pokutovém území domácích se k míči dostal Beneš a rázem to bylo 1:3. Poslední branka první půle padla v 29. minutě, když byl v pokutovém území faulován Panáček. K nařízené penáltě se postavil Konečný a s ledovým klidem ji proměnil 1:4. Ve druhé půli jsme přidali ještě další tři branky, když se nejprve v 58. minutě prosadil svojí druhou brankou v utkání Beneš 1:5. Na 1:6 zvyšoval v 79. minutě Permica, který též zaznamenal druhou branku v tomto zápase a když se ještě v 81. minutě dokázal prosadit Ševčík, tak uzavřel dnešní střelecký účet na konečných 1:7 pro naše barvy.

Za týden se na domácí půdě rozloučíme s veleúspěšnou sezónou 2016/2017, kdy završíme historický úspěch Vysočanské kopané a společně oslavíme postup do krajských soutěží……….  .

Příští utkání:     VYSOČANY : BOSKOVICE "B"   17.6.2017    OD 16:30