26.kolo VYSOČANY : BOSKOVICE "B" 4 : 4 ( 4 : 2 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 12271×

VYSOČANY   :   BOSKOVICE "B"   4  :  4   (  4  :  2  )

Sestava:  Konečný D.(49. Zouhar D.) – Vágner L., Hejč T., Škvarenina L., Kala J.(61.Beneš P.)  -  Pernica P.(75.Přibyl M.), Bezděk L.(82.Ševčík P.), Torda J., Hejč J. –  Nečas P.(14.Beneš M.), Panáček P.

Na střídání:   Ševčík P., Zouhar D., Zouhar J., Beneš P., Slouka T., Beneš M., Přibyl M.

Střelci branek:  9. Vágner Lukáš, 35. Torda Jan, 40. Hejč Tomáš, 42. Škvarenina Libor - 2. Kubín Michal, 23.Odehnal Martin, 54. a 78. z pk. oldřich Zdeněk

V posledním utkání úspěšného ročníku jsme v našem fotbalovém stánku přivítali reservu Boskovic a diváci, kteří nás i v nepřízni počasí přišli podpořit rozhodně nelitovali. Hosté přivezli velmi silné mužstvo a prvních 25. minut jsme si krásně okusili o čem bude vyšší soutěž. Hosté vynikali rychlostí, přímočarostí i důrazem a již ve 2. minutě utkání šli do vedení, když se po našem nedorozumění prosadil Kubín 0:1. Na obdrženou branku jsme dokázali zareagovat v 9. minutě. K trestnému kopu z rohu velkého vápna se postavil Vágner a přesnou střelou srovnal na 1:1. Ovšem i nadále útočili hosté a v 23. minutě se opět dočkali, když se dokázal prosadit Odehnal 1:2. Po půlhodině hry, která patřila převážně hostům přišla 35. minuta, na centrovaný míč za obranu si naběhl Torda a hlavou opět srovnal stav utkání na 2:2. Stejná situace se zrodila o 5. minut později, jen s tou změnou, že hlavou zakončoval Hejč Tomáš 3:1. A povedenou koncovku první půle jsme zakončili v 42. minutě, když Škvarenina s Panáčkem dokonale rozebrali hostující obránce a prvně jmenovaný střelou na vzdálenější tyč uzavřel první poločas na konečných 4:2. Druhá půle už nenabídla tolik krásy jako ta první. Hosté měli možnost v 54. a v 78. minutě  zahrávat pokutový kop, ze kterých se ani jednou nemýlil Oldřich a poslední utkání v ročníku 2016/2017 skončilo zaslouženou remízou 4:4, čímž jsme natáhli naši neporazitelnost na neuvěřitelných 21 zápasů.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří náš klub nějakým způsobem podporují, fanouškům za hojné návštěvy na všech utkáních a hráčům za spanilou jízdu v tomto ročníku. DÍKY