3.kolo FC ČEBÍN : TJ VYSOČANY 2 : 1 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

FC ČEBÍN   :   TJ VYSOČANY   2  :  1   (  2  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Hejč T., Škvarenina L., Zouhar J.  -  Grmela M., Kala J.(88.Přibyl M.), Beneš P, Hejč J. –  Sychra T., Panáček P.

Na střídání:   Novotný D., Přibyl M.

Střelci branek:  12. Fic Milan, 26. Panovský Jakub - 58. Panáček Petr

První venkovní utkání nás zavedlo do Čebína, kde jsme s místní jedenáctkou odehráli v celku vyrovnané utkání. Jenže díky hrubým chybám v defenzívě jsme domácím povolili dvoubrankové vedení, na což jsme dokázali odpovědět pouze jedinou vstřelenou brankou a tak se z vítězství radovali domácí.

Po úvodním oťukávání se zdálo, že bychom dnes mohli pomýšlet na nějaký ten bod. Bohužel přišla 8. minuta utkání a naše první hrubka. Hejč Tomáš poslal malou domů, tak špatně, že se k míči dostal domácí útočník, obešel i našeho brankáře, který ho následně fauloval a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Fic 1:0. Další chybička přišla v 26. minutě. Po zbytečné ztrátě u půlící čáry, domácí předvedli rychlý přechod do naší otevřené obrany a i když se střela domácímu hráči příliš nepovedla, tak ji Zouhar neudržel a dobíhající Panovský už neměl problém dostat míč do odkryté brány 2:0. Ve zbytku první půle se skóre již nezměnilo. Druhá půle z naší strany začala o poznání lépe. Domácí jsme zatlačili na jejich polovinu a v 58. minutě jsme se zaslouženě dočkali historicky první branky v krajských soutěžích, když se po centru z pravé strany prosadil hlavou Panáček 2:1. Škoda, že posledních 30. minut už to nebylo tolik o fotbale, hra se začala kouskovat, což domácím vyhovovalo a my jsme si s tím nedokázali poradit. A když v 88. minutě na hranici velkého vápna neodpískal hlavní sudí faul na Sychry, tak se domácí mohli radovat z hubeného vítězství.