6.kolo SK LIPOVEC : TJ VYSOČANY 2 : 2 ( 1 : 0 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 11956×

SK LIPOVEC   :   TJ VYSOČANY   2  :  2   (  1  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Hejč T., Zouhar J., Kala J.  -  Grmela M., Beneš M.(33. Torda Jan), Beneš P, Hejč J. –  Sychra T., Pernica P.(69.Přibyl Martin)

Na střídání:   Konečný D., Přibyl M., Torda J.

Střelci branek:  3. Sedlák Richard, 66. vlastní Vágner Lukáš - 73. Torda Jan, 92. Hejč Tomáš

K prvnímu derby v krajské soutěži jsme zavítali do nedalekého Lipovce, a i když jsme do utkání nevstoupili podle našich představ, tak jsme v závěru domácí zatlačili a zaslouženě vyrovnali.

Stejně jako v minulém kole, tak i dnes naši hráči podcenili úvod utkání a již v 3. minutě Zouhar lovil míč z vlastní brány, když se z rohu pokutového území krásnou střelou prosadil domácí Sedlák 1:0. Na obdrženou branku jsme chtěli rychle odpovědět, ale ve finální fázi nám chybělo štěstíčko. Po úvodním náporu jsme se přizpůsobili domácím. Vázla nám mezihra mezi obranou a záložní řadou. Podpora naší útočné řady také nebyla zrovna optimální a když  se k těmto faktorům přidali i domácí, tak toho v první půli k vidění příliš nebylo.

Do druhé půle jsme vstoupili se snahou o vyrovnání a především Torda oživil naši útočnou snahu. Jenže v 66. minutě jsme ve středu pole zbytečně přišli o míč, domácí nás rychlým kontrem přečíslili a po hlavičce domácího útočníka si Vágner nešťastně srazil míč do vlastní brány 0:2. Po vstřelené brance se domácí uchýlili ke zbytečnému zdržování, což se jím nakonec stalo osudným. V 73. minutě byl na hranici pokutového území faulován Sychra, k trestnému kopu se postavil Torda a technickou střelou přes zeď se nemýlil 2:1. O pár minut později mohlo být srovnáno, ale Hejč svým pokusem orazítkoval pouze břevno a tak se zdálo, že domácí těsný náskok uhájí. Jenže s tím se naši hráči nechtěli smířit. Běžela 92. minuta utkání, po levé straně se přes obránce uvolnil Přibyl, který přesným centrem našel hlavu Hejče a ten nedal šanci domácímu brankáři 2:2. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou a my se můžeme těšit na další utkání, kdy na svém stadionu budeme hostit Rájec Jestřebí.