8.kolo TJ SOKOL KOBEŘICE : TJ VYSOČANY 0 : 3 ( 0 : 1 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

TJ SOKOL KOBEŘICE   :   TJ VYSOČANY   0  :  3   (  0  :  1  )

Sestava:  Konečný D. – Ševčík P.(71. Škvarenina L.), Hejč T., Beneš P., Pernica P.  -  Slouka T., Kala J., Hejč J.(90.Panáček P.),Přibyl M. –  Sychra T., Zouhar D.(84. Beneš M.)

Na střídání:   Škvarenina L., Beneš M., Panáček P. (Senior)

Střelci branek:  9. Kala Jiří, 52. Hejč Tomáš, 89. Sychra Tomáš

Během jednoho týdne se nám díky zraněním a omluvenkám zcela rozpadlo mužstvo a nebýt „kvalitních“ rezervních záloh, tak nás není ani jedenáct. Naštěstí se na naši (lesní) ligu nedá sázet, protože by nejspíš 99% tipujících splakala nad výdělkem. Naši borci totiž potvrdili, že fotbal nemá logiku a disciplinovaným výkonem si dokráčeli k zaslouženému vítězství.

Terén byl opět silně podmáčený, ale hratelný. Lepší začátek utkání jsme si nemohli přát. Běžela 9. minuta utkání, po levé straně unikl Hejč Jiří, který našel lépe postaveného Kale a ten technickou střelou ke vzdálenější tyči poslal naše barvy do vedení 0:1. Tahle situace otřásla domácí nedobytnou tvrzí a nejspíš i naši fanoušci nevěřili svým očím. Naši hráči se soustředili na bezchybné bránění s nebezpečnými brejky. Domácí nás pomalu dostávali pod větší a větší tlak a posledních 10. minut první půle bylo opravdu kritických, jenže náš brankář Konečný měl svůj den a několika skvělými zákroky nás podržel.

A druhá půle kopírovala tu první. Domácí hráči se hnali za vyrovnáním, ale přišla 52. minuta. K rohovému kopu se postavila naše brankářská jednička (dnes jako nebezpečné tykadlo) a svojí přesnou levačkou našel hlavu Hejče Tomáše, který zvýšil na 0:2. Domácí hráči ještě více znervózněli, a i když se hrálo především na naší polovině, tak si s naší obranou nevěděli rady. Jediná negativní věc dnešního utkání přišla v 74. minutě, kdy byl po druhé žluté vyloučen Kala, ale jako náplast na bolest přišla 89. minuta. Domácí obránce zahrál malou domů, kterou vystihl Sychra, vyhrál souboj s brankářem a střelou do odkryté brány stvrdil naše nečekané vítězství 0:3.

Všichni naši hráči zaslouží velké díky a doufejme, že takový výkon předvedeme i za týden proti Podolí.