9.kolo TJ VYSOČANY : FK PODOLÍ U BRNA 1 : 7 ( 1 : 3 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 11302×

TJ VYSOČANY   :   FK PODOLÍ U BRNA   1  :  7   (  1  :  3  )

Sestava:  Konečný D. – Ševčík P., Hejč T., Škvarenina L., Pernica P.  -  Slouka T.(64.Beneš M.,) Beneš P., Hejč J., Grmela M. –  Sychra T., Slouka J.(72. Zouhar D.)

Na střídání:   Beneš M., Zouhar D., Torda J.

Střelci branek:  2. Sychra Tomáš  - 13., 38., 47. a 76. Cícha Dalibor, 18. Nevídal Ondřej, 67. Musil Petr, 74. poláček Filip

V dnešním utkání se hrálo o hodně. Kdybychom vyhráli, tak se odpoutáme od sestupových vod. Ale po skvostném začátku jsme přišli o jednoho hráče v poli a na dobře hrající hosty jsme v oslabení prostě a jednoduše neměli.

Po úvodní rozehrávce hostů jsme se dostali k míči, následovalo rychlé přenesení hry, na jejímž konci byl Sychra, který si obhodil hostujícího obránce a v samostatném nájezdu na brankáře nás střelou ke vzdálenější tyči poslal do vedení 1:0. A o pár minut později mohlo být ještě veseleji, když hostující obránce v pokutovém území nechtěně namazal na kopačku Sloukovi, ale navrátilec v našem dresu bohužel mířil vysoko nad bránu. A když z rohového kopu svou hlavičku namířil těsně vedle Ševčík, tak si nikdo nepředstavoval, že bychom v dnešním zápase neuspěli. Jenže ve 13. minutě se zápas zlomil v náš neprospěch. Škvarenina v pokutovém území zahrál rukou, na což byl vyloučen a nařízený pokutový kop se štěstím proměnil Cícha 1:1. Naše hra a hlavně psychika se rázem sesypala, a aby toho nebylo málo, tak přišla 18. minuta utkání. Hráč Nevídal dostal ve středu hřiště více volného prostoru, než bylo zdrávo a jeho střelu nešťastně tečoval do protipohybu brankáře Hejč 1:2. A když už to vypadalo, že první půli udržíme, abychom do druhé mohli něco vymyslet, tak přišla 38. minuta utkání, po našem nedorozumění se k míči dostal Cícha a z otočky propálil vše, co mu stálo v cestě 1:3.

Druhá půle byla spíše o vůli našich hráčů nedostat větší příděl branek než se snažit nepříznivý výsledek otočit, jenže ani tohle nám nevyšlo. Již ve 46. minutě hosté utekli po pravé straně, následovala přihrávka před bránu na zcela osamoceného Cíchy a pro něj nebyl problém uklidit míč za Davidova záda 1:4. V 67. minutě hosté měli možnost zahrávat druhý pokutový kop v utkání a s ním si tentokrát poradil Musil 1:5. Po té naši vyklidili pole a v rozmezí od 74. do 76. minuty se hosté prosadili ještě dvakrát, čímž uzavřeli dnešní nepovedené utkání na nelichotivých 1:7.

Za týden nás čeká opět důležité utkání, když zajíždíme do předposledních Soběšic.