10.kolo FC SOBĚŠICE : TJ VYSOČANY 5 : 1 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 18786×

FC SOBĚŠICE   :   TJ VYSOČANY   5  :  1   (  2  :  0  )

Sestava:  Konečný D. – Ševčík P., Hejč T., Kala J.  -  Pernica P., Beneš P., Hejč J., Grmela M., Přibyl M. –  Sychra T., Slouka J.(55. Slouka T.)

Na střídání:   Beneš M., Slouka T., Torda J.

Střelci branek:  4. a 84. Svoboda Michal, 32. a 54. Plocek Jan, 63. Látal Pavel  - 89. Grmela Miroslav

V důležitém utkání proti Soběšicím jsme potřebovali bodovat, ale místo boje do poslední minuty utkání bylo po deseti minutách takřka po zápase a naše trápení nadále pokračuje.

Úvod utkání byl přímo katastrofální. Již ve 4. minutě se domácí dostali ke střele, kterou ještě dokázal zablokovat Grmela, ale odražený míč převzal Svoboda, který prošel naší statickou obranou a střelou zblízka poslal domácí do vedení 1:0. A když v 8. minutě hasil naše bránění, nebránění Ševčík tak nešťastně, že si za faul vysloužil předčasný odchod do sprch, tak se naše celá strategie rozpadla během pár minut. Naši hráči nesložili zbraně a díky tomu, že dnes proti nám stál dle mého názoru zatím nejslabší soupeř, tak jsme se dokázali zvednout a i v 10 jsme měli mírně navrch. Jenže přišla 32. minuta. Naši hráči se na půlící čáře začali dohadovat s pomezním rozhodčím o autové vhazování, na což nehleděli domácí. Zahráli rychlý aut a rázem šli tři domácí hráči na jednoho obránce a po krásné akci dorážel do prázdné brány Plocek 2:0. Škoda, protože šance na vyrovnání jsme měli, ale obdrženou brankou naše snaha o dobrý výsledek skončila. Druhá půle už se jen dohrávala. Domácí se dokázali prosadit ještě třikrát a Grmela alespoň kosmeticky upravil nelichotivé skóre, když se v 89. minutě dokázal prosadit z trestného kopu a uzavřel dnešní nepovedené utkání na konečných 5:1.

Do konce podzimní části zbývají ještě 4. soutěžní utkání a stále není nic ztraceno. Za týden nás čeká další důležité utkání, kdy na svém stadionu hostíme Jedovnice.