11.kolo TJ VYSOČANY : SK JEDOVNICE 2 : 0 ( 1 : 0 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

TJ VYSOČANY   :   SK JEDOVNICE   2  :  0   (  1  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Hejč T., Kala J., Škvarenina L.  -  Torda J., Beneš P.(77. Přibyl M.), Hejč J., Grmela M. –  Sychra T.(87. Slouka T.), Pernica P.(56. Beneš M.)

Na střídání:   Konečný D., Beneš M., Slouka T., Přibyl M..

Střelci branek:  23. Hejč Tomáš, 63. Hejč Jiří

V dnešním utkání s Jedovnicemi šlo opravdu o hodně. S tímto tlakem se lépe vypořádali naši hráči a po zásluze si připsali důležité 3. body.

Naši do utkání vstoupili lépe koncentrovaní než v posledních zápasech a na hřišti to bylo znát. Hosté sice dobře kombinovali, ale do vážnějšího ohrožení naší branky jsme je nepouštěli. Za to my jsme byli od začátku nebezpečnější a v 23. minutě šli zaslouženě do vedení, když přetažený centr na zadní tyč vrátil do pokutového území Hejč T. a Torda zblízka prostřelil hostujícího Toncra 1:0. Hosté se dostali ke slovu až v posledních 10. minutách utkání, kdy se na hřiště dostal Borek a svým výkonem patřil k nejlepším hráčům hostujícího týmu, ale dnes naše obrana fungovala o poznání lépe a tak první půle skončila naším těsným vedením. Druhá půle začala tak, jako skončila ta první. Hosté se tlačili do útoku a v této fázi jsme tahali za kratší konec. Jenže přišla 63. minuta utkání. K odraženému míči za hranicí pokutového území se dostal Hejč J. a krásnou střelou z první nedal Toncrovi šanci 2:0. Po té se hra vyrovnala a hosté zahrozili až v posledních deseti minutách, když se do zakončení dostal Tajnai, ale Zouhar v bráně ho dvěma bravurními zákroky vychytal a přispěl tak k důležitému vítězství našeho týmu.

Tento důležitý zápas jsme zvládli na jedničku, ale za týden ve Slavkově nás opět čeká velice důležité utkání, na což Vás srdečně zveme.

Příští utkání:

SK SLAVKOV U BRNA : TJ VYSOČANY   21.10.   14:30                (ODJEZD AUTOBUSU VE 12:30 OD AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY)