19.kolo TJ Vysočany : SK Lipovec 2 : 0 ( 1 : 0 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

TJ VYSOČANY  :  SK LIPOVEC   2  :  0   (  1  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Beneš M., Hejč T., Vágner L., Škvarenina L.  -  Torda J., Beneš P.(87. Ševčík P.), Hejč J., Kala J. –  Nečas R.(81. Slouka T.), Panáček P.(71. Přibyl M.)

Na střídání:   Konečný D., Slouka T., Ševčík P., Klimeš M., Zouhar J., Přibyl M.

Střelci branek:  15. Hejč Tomáš, 69. Nečas Roman

V rámci 19. kola jsme v záchranářském boji na domácím trávníku přivítali sousední Lipovec. Konečně jsme do utkání vstoupili s větší chutí po vítězství a zejména tento atribut rozhodl o našem vítězství.

Od úvodního hvizdu jsme hýřili pohybem a prvních 30 minut jsme předvedli naše nejlepší jarní vystoupení. V této pasáži jsme si vytvořili několik slibných brankových příležitostí, ale bohužel jsme využili jen tu z 15. minuty. Dlouhé autové vhazování lehce podcenil hostující brankář Sedlák, kterého míč přeletěl a Hejč Tomáš nás hlavou poslal do vedení 1:0. V závěrečné čtvrthodince jsme vypadli z tempa, hosté nás zatlačili do pokutového území, nescházelo mnoho a mohlo být srovnáno, když po pěkné kombinaci hostující hráč nastřelil pouze břevno naší brány. Naštěstí jsme tento tlak ustáli a do kabin se odcházelo za těsného vedení našeho mužstva.

Druhá půle už tolik krásy nenabídla. Naši se nikam nehnali a spíše čekali co vymyslí hosté. Zlomový moment přišel v 69. minutě. Nakopnutý míč do hostující obrany, podcenil Zouhar, míč mu vypíchnul Panáček, který ihned přihrál na nabíhajícího Nečase a ten střelou bez přípravy zvýšil naše vedení na 2:0. Závěr utkání jsme si pohlídali a připsali si tak důležité 3 body.