21.kolo TJ VYSOČANY : TJ SOKOL KOBEŘICE 3 : 2 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 8314×

TJ VYSOČANY  : TJ SOKOL KOBEŘICE  3  :  2  (  2  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Beneš M., Hejč T., Nečas R., Škvarenina L.(87. Zouhar J.)  -  Torda J., Beneš P., Hejč J., Klimeš M.(53. Grmela M,) –  Slouka T.(69. Ševčík P.), Panáček P.

Na střídání:   Ševčík P., Grmela M., Zouhar J.

Střelci branek:  26. a 31. Hejč Tomáš, 70. Ševčík Pavel - 76. Svoboda Filip, 92. Smetana Jan

V důležitém utkání o udržení soutěže jsme na svém stadionu hostili Kobeřice, a i když nám nevyšel úvod i závěr utkání, tak jsme dnešní střetnutí dovedli do vítězného konce a připsali si tak veledůležité 3 body.

Úvodních 15 minut jsme se nemohli dostat do zápasového tempa, hosté velmi dobře kombinovali a několikrát nebezpečně zahrozili, ale naštěstí si v zakončení počínali nepřesně. Naše hra se postupně zlepšovala a v 26. minutě jsme se konečně prosadili. Torda se postavil k trestnému kopu, centrovaný míč si dokázal najít Hejč a přesnou hlavou se nemýlil 1:0. A o pět minut bylo ještě veseleji. Při dlouhém autu do pokutového území si hostující obrana nepohlídala Hejče a ten opět hlavou navýšil naše vedení na 2:0. V závěru utkání byl blízko zkompletování hatricku Hejč, ale z dobré pozice mířil vedle.

Druhá půle se nesla ve vyrovnaném duchu. Obě mužstva chtěla útočit a přihlížející diváci viděli spoustu brankových příležitostí. Jedna taková přišla v 70. minutě po střele Grmeli, jeho střelu hostující brankář pouze vyrazil na osamoceného Ševčíka a ten pohotovou střelou zvýšil na 3:0. V 75. minutě se dostal do samostatného nájezdu Panáček, byl nedovoleně sražen a hostující Svoboda po druhé žluté kartě předčasně opustil hrací plochu. Bohužel z přímého kopu přišel rychlý brejk hostů, hostující Svoboda od půlící čáry prošel otevřenou obranou a přesnou střelou k tyči dal hostům naději 3:1. Naši hráči najednou znervózněli a hosté se hnali za další brankou. Ta naštěstí přišla až v nastaveném čase, kdy se míč z pravé strany dostal až k volnému Smetanovi a ten zblízka nedal Zouharovi šanci 3:2. Po obdržené brance hlavní rozhodčí ukončil utkání a my tak mohli slavit důležité vítězství.