24.kolo SK JEDOVNICE : TJ VYSOČANY 3 : 2 ( 1 : 2 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 8597×

SK JEDOVNICE  :  TJ VYSOČANY   3  :  2  (  1  :  2  )

Sestava:  Zouhar D. – Beneš M., Hejč T., Ševčík P.,(25. Přibyl M.) Škvarenina L. -  Grmela M., Torda J., Beneš P., Hejč J., Kala J.(79. Nečas R.) –  Panáček P.

Na střídání:   Nečas R., Přibyl M., Klimeš M.

Střelci branek:  44. Tajnai Martin, 85. Blatný Tomáš, 90. Tajnai Michal - 23. Beneš Petr, 40. Panáček Petr

V dnešním zápase nás dělila jediná minuta od definitivní záchrany krajské soutěže, ale díky nezvládnuté koncovce obou poločasů jsme přišli o vše a stále není nic rozhodnuto.

Domácí od úvodního hvizdu zvolili jednoduchý styl dlouhých nákopů na útočnou dvojici a nám chvíli trvalo, než jsme si na tento styl zvykli. Na první branku utkání jsme čekali do 23 minuty. Na pravé straně se uvolnil Beneš a jeho střela za přispění domácího brankáře skončila nečekaně v síti 0:1. Po vstřelené brance se naše hra zlepšila a ve 40. minutě jsme se dočkali další branky, když se Panáček dostal až před domácího brankáře a střelou k tyči zvýšil na 2:0.V posledních pěti minutách jsme zcela propadli a po hrubých chybách ve středu hřiště se domácí dostali do dvou vyložených šancí a jednu z nich dokázal proměnit domácí Tajnai 1:2.

Ve druhé půli jsme kontrolovali hru a domácí hráče jsme do vážnějších příležitostí nepouštěli. První důležitý okamžik přišel v 70. minutě, kdy se v pokutovém území uvolnil Panáček, byl stažen za dres, ale hlavní rozhodčí tuto situaci nechal bez povšimnutí. Domácí jiskřička naděje přišla v 85. minutě a závěr utkání jsme takticky nezvládli. Nejprve se k trestnému kopu  postavil Blatný a křižnou střelou na vzdálenější tyč srovnal na 2:2. Rozhodující okamžik utkání přišel v 90. minutě, když se při zpětné hlavičce nedomluvil obránce s brankářem, následoval rohový kop na zadní tyč, kde v tu chvíli byli 3 osamocení hráči domácích a Tajnai hlavou završil obrat v tomto důležitém utkání 3:2.

Domácí tak po dnešní výhře stále živý naději na záchranu a nám nezbývá nic jiného, než za týden proti Slavkovu odevzdat maximum a zvítězit.