25.kolo TJ VYSOČANY : SK SLAVKOV U BRNA 5 : 0 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 8599×

TJ VYSOČANY  :  SK SLAVKOV U BRNA   5  :  0  (  2  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Beneš M., Hejč T., Kala J., Škvarenina L. -  Grmela M., Torda J., Beneš P.(59. Přibyl M., 77. Zouhar J.), Hejč J. -  Nečas R.(46. Ševčík P.), Panáček P.(87. Klimeš M.)

Na střídání:   Slouka T., Přibyl M., Klimeš M., Zouhar J., Ševčík P.

Střelci branek:  1. a 77. Panáček Petr, 40. Grmela Miroslav, 51. Beneš Petr 81. Vlastní

V rámci 25. kola jsme na svém stadionu přivítali mužstvo SK Slavkov u Brna. Již před zápasem bylo rozhodnuto o malém zázraku a naší definitivní záchraně krajské soutěže a tak se dalo očekávat, že se bude hrát v poklidném tempu bez velkých emocí.

První branka padla již v 1. minutě utkání, když zahrával trestný kop z hranice šestnáctky Panáček a přesnou střelou pod víko se nemýlil 1:0. O minutu později jsme mohli jít do dvoubrankového vedení, ale Torda svoji 100% šanci nevyužil. Hosté nesložili zbraně a celý první poločas velmi dobře kombinovali, ale když už se dostali do zakončení, tak je vychytal dnes bezchybný Zouhar. Ve 40. minutě přítomní diváci viděli lahůdku v podání Grmeli, který se z 30 metrů opřel do míče tak šikovně, že jeho střela skončila v pravém horním rohu hostující brány 2:0.

Ve druhé půli kombinační hra hostů opadla a naši hráči převzali iniciativu. Změna skóre přišla v 51. minutě, kdy se po skrumáži v pokutovém území dostal k míči Beneš a přízemní střelou zvýšil na 3:0. V 77. minutě po individuální akci a krásném dloubáku navýšil skóre na 4:0 Panáček. A poslední branka padla v 81. minutě, když centrovaný míč z pravé strany hostující hráč odvracel tak nešťastně, že míč z jeho hlavy skončil za bezmocným brankářem 5:0. Poslední domácí utkání v tomto ročníku jsme dovedli do zaslouženého vítězství a za týden v Babicích se s úspěšnou sezónou rozloučíme definitivně.