Vydáno: před 5 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 9762×

Sokol Olomučany - FK Vysočany / Šošůvka B 4 : 0 (1 : 0)

Sestava: Konečný David – Wágner Tomáš, Ševčík Pavel (67. Šindelka Stanislav), Krátký Marek, Bezděk Luboš  - Maňoušek Jiří (86. Baláž František), Doležel Petr, Torda Jan, Hejč Jiří – Sychra Tomáš, Sehnal Luděk

Branky: Beránek Ivan, Rek Andrej, Vach Tomáš, Zukal David

V olomučanech odehrála naše rezerva svoje poslední podzimní utkání. V dnešním zápase jsme od úvodního hvizdu tahali za kratší konec a domácí si tak zaslouženě připsali všechny body.

Na domácím výběru bylo vidět, že do utkání vstoupili s velkým odhodláním a touhou po vítězství. Za to našim borcům scházela větší lehkost, kazili jsme velké procento přihrávek, čímž jsme si prakticky nevytvořili žádný větší tlak. Hra byla od záčátku velmi nervózní, místní „ULTRAS“ občas vyřvávali jako smyslu zbavení, z čehož se hlavnímu arbitrovi rozklepala kolena na tolik, že nám v rozmezí 10 minut vyloučil po dvou žlutých kartách Sychry, čímž ovlivnil výsledek dnešního utkání. Po tomto momentu se hrálo víceméně na naší polovině a v 28. minutě se po závaru ve velkém vápně nejlépe zorientoval Beránek a pohotovou střelou k levé tyči poslal domácí do vedení 1:0. Domácí měli do konce první půle ještě několik vyložených šancí, ale naše naděje držel skvělým výkonem Konečný David.

Do druhé půle jsme vstoupili o něco lépe a hra v poli se vyrovnala. Rozuzlení přišlo v 69. minutě, když se dokázal prosadit domácí Rek a navýšil skóre na 2:0. Po inkasované brance jsme vrhli všechny síly do útoku, ale místo vstřelení kontaktní branky jsme v 83. a v 90. minutě obdrželi další dvě, když domácí po přečíslení zakončovali téměř do prázdné branky a uzavřeli tak dnešní skóre na konečných 4:0.

Podzimní část končíme se ziskem 12 bodů na předposledním místě a v jarní části nás nečeká nic jiného, než tuhý boj o záchranu. Nicméně vše máme ve svých rukou a já pevně věřím, že tuto soutěž udržíme.