7.kolo TJ VYSOČANY : FK RÁJEC JESTŘEBÍ 1 : 6 ( 1 : 1 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 12992×

TJ VYSOČANY   :   FK RÁJEC JESTŘEBÍ   1  :  6   (  1  :  6  )

Sestava:  Konečný D. – Vágner L.(63. Přibyl M.), Hejč T., Zouhar J.(20. Pernica P.), Kala J.  -  Grmela M., Beneš P, Hejč J.Torda J. –  Sychra T., Beneš M.

Na střídání:   Přibyl M., Pernica P., Škvarenina L.

Střelci branek:  13. Vágner Lukáš - 23. 73. 84.a 85. Macháček Libor, 50. a 65. Štrof Michal

Již v předzápasové přípravě u hostujícího mužstva bylo vidět, že nás dnes nebude čekat nic jednoduchého a i když jsme v první půli soupeřův tlak ustáli, tak v druhém dějství nás hosté rozebrali do posledního šroubku a konečný hvizd rozhodčího byl pro nás vysvobozením.

Na těžkém terénu se v úvodu hrál opatrný fotbal. První branková příležitost přišla ve 4. minutě utkání, když se na hranici velkého vápna dostal k odraženému míči Sychra, ale jeho hlavičkový pokus odkrytou bránu nenašel. Svojí šance se v 6. minutě dočkali i hosté, ale i jejich hráč v jasné pozici přestřelil. První branka utkání padla v 13. minutě, když byl v pokutovém území faulován Hejč Jiří a Vágner se z pokutového kopu nemýlil 1:0. A v 22. minutě jsme se mohli radovat ještě více. Pernica na půlící čáře vybídl k samostatnému nájezdu Sychry, který se bohužel prvním dotekem vychýlil z kurzu a střelou z úhlu minul. A z následné akce bylo srovnáno. Na půlící čáře jsme nedostatečně bránili hostujícího Macháčka, který se zmocnil míče a celou naší defenzívou projel jako nůž máslem a své sólo zakončil přesnou střelou k tyči 1:1. Tento okamžik hosty natolik povzbudil, že od této doby zcela převzali otěže zápasu, ale i tak první půle skončila nerozhodně.

Kdo čekal, že ve druhé půli zvýšíme pohyb a bojovnost byl v omylu. Hosté od začátku šlapali jako dobře namazaný stroj a především Nečas s Macháčkem si na hřišti dělali, co chtěli. A v 50. minutě šli hosté zaslouženě do vedení, když centrovaný míč z pravé strany dokázal Konečný pouze vyrazit k volnému Štrofovi a pro něj už nebyl problém poslat míč za záda bezmocného gólmana 1:2. A když se v 60. minutě hlavou prosadil opět Štrof, tak se naše hra rozsypala jako domeček z karet 1:3. Posledních 25. minut naši hráči zcela vypustili čehož ještě třikrát využil hostující Macháček a uzavřel tak dnešní nepovedené utkání na konečných 1:6.

Hosté nás dnes přehráli jak fyzicky, tak hlavně v individuálních schopnostech jednotlivých hráčů a zcela zaslouženě zvítězili. Nám opět nefungovala záložní řada a z nakopávaných míčů na osamoceného Sychry nemůžeme pomýšlet na úspěch.