Zahradní slavnost - pasování na školáky

AKTUALIZOVÁNO: před 3 měsíci
Vydáno: před 3 měsíci | Autor: Blanka Hejčová | Kategorie: Akce MŠ
Počet přečtení: 563×

V měsíci červnu končí školní rok a v MŠ se loučíme s předškoláky. Tradicí se stalo slavnostní pasování na školáky. Letošní jaro z důvodu mimořádného  opatření a karantény byla uzavřena mateřská škola. Po návratu se však děti začaly připravovat na tento, pro ně slavnostní den. Zahradní slavnost se letos konala na netradičím místě - na farní zahradě.  Obec zajistila zastřešené posezení. Vystoupení dětí a povídání o sobě - jak se jmenuji, co rád dělám, jím, čím chci být - děti zvládly perfektně. Děti dostaly spoustu dárečků z MŠ a od pana starosty, který přišel dětem také popřát hodně úspěchů.

Za rodiče poděkovala zaměstnancům mateřské školy paní Ševčíková. Děti předaly paní učitelkám, školnici a paní kuchařce kytice a dárek.

Děti v letošním roce děti netradičně pasoval klaun Číko, který se postaral i o zábavu. Děti tančily, soutěžily s rodiči, klaun všem vytvořil zvířátko nebo věc z balonků. Odpoledne se vydařilo, počasí přálo. Než jsme se rozešli tak jsme si pochutnali  na ovocném dortu, který tradičně upekla teta Ilona.

Dětem, budoucím prvňáčkům, přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů nejen ve škole, ale i v životě! Všem ostatním přeji hodně zdraví a pohodové, slunečné prázdniny.

 

Kalendář akcí v obci

Předchozí Září 2020 Následující
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Zobrazit vše