24.kolo VYSOČANY : VAVŘINEC 2 : 0 ( 1 : 0 )

Vydáno: před 9 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

VYSOČANY   :   VAVŘINEC    2  :  0   (  1  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Ševčík P., Zouhar J., Kala J., Hejč T. - Dvořáček M., Hejč J., Torda J., Slouka T., Panáček P.  –  Beneš M.

Na střídání:  Pokorný T., Grmela M., Vágner P.

Střelci branek:   Beneš M., Torda J.

Před krásnou diváckou návštěvou jsme na domácím stadionu přivítali zachraňující se mužstvo Vavřince. Jejich největší zbraň „Radima Přikryla“ jsme po celý zápas nepustili do žádné vážnější gólové příležitosti, na což naše mužstvo z nespočet vytvořených šancí využilo dvě a po 90. minutách jsme se radovali ze zaslouženého vítězství.

Od úvodního hvizdu se od obou mužstev hrál docela pohledný fotbal, ale my jsme byly nebezpečnějším mužstvem. První branku diváci viděli již v 10. minutě, když se ze dvaceti metrů opřel do míče Torda a jeho střelu si do vlastní sítě srazil Přikryl 1:0. Po vstřelené brance se obraz hry nezměnil a my jsme stále dobývali soupeřovu bránu. Dnes nám ale bohužel chybělo to přesné finální zakončení abychom utkání rozhodli již do přestávky a hosté tak měli stále o co bojovat.

Hned v úvodu druhé půle jsme potvrdili naše vedení. V 55. minutě Dvořáček rychle rozehrál trestný kop na Beneše, ten si míč krásně zpracoval a nechytatelnou bombou navýšil naše vedení 2:0. Po vstřelené brance se hosté začali spíše rozčilovat nad výroky rozhodčího, naše hráče agresivně dojížděli a nejednou se pěkně jiskřilo. Jejich zmar přišel v 80. minutě, když nervy neudržel hostující Novák a musel tak předčasně pod sprchy. Zbytek utkání jsme si již pohlídali a připsali si tak čtvrtou výhru bez obdržené branky v řadě.

Po vítězství Jedovnic i Vilémovic se čelo tabulky nezměnilo. Za týden nás čekají Letovice, které bojují o záchranu v OP, ale z posledních dvou utkání dokázali získat 6. bodů se skórem 10:2, což znamená, že nás nebude čekat žádná procházka růžovým sadem a proto nás přijeďte povzbudit.