17. kolo Vysočany : Rudice 1 : 6 ( 0 : 3 )

Vydáno: před 9 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 10398×

VYSOČANY   :   RUDICE    1  :  6   (  0  :  3  )

Sestava:  Vágner P. – Kala J., Grmela M., Hejč T., Zouhar J.  -  Torda J., Hejč J., Přibyl M., Dvořáček M.  –  Beneš M., Nečas P.

Na střídání:  Zouhar D., Ševčík P. 

Střelci branek:   Beneš M.    -   3x Sehnal L., 2x Pernica P., Vymazal D.    

V 17. kole jsme na kvalitně pokropeném trávníku přivítali lídra soutěže. Rudice, na kterou jsme ztráceli šest bodů jsme potřebovali porazit, abychom udrželi naději na další boje o nejvyšší příčky. Dnes nám ale nebylo přáno a hosté si po bezchybném výkonu odvezli zaslouženou výhru.

Úvod utkání patřil vzájemnému oťukávání a čekalo se na první vážnější šanci. Ta přišla v 15. minutě, když se mezi sebou špatně domluvili Vágner s Hejčem, od kterého se míč odrazil k Sehnalovi a ten otevřel skóre dnešního utkání 0:1. Po té jsme zvýšili úsilí, ale naše hra končila na bezchybné obraně hostů. O osudu utkání se rozhodlo v posledních 5. minutách prvního poločasu. Ve 42. minutě jsme váhali s rozehrávkou v našem pokutovém území. Dvořáčka od míče odstavil Pernica, přihrál Sehnalovi, který se obtočil kolem svého strážce a zamířil přesně k tyči 0:2. Bohužel ihned z rozehrávky se naše celé mužstvo vytáhlo na útočnou polovinu soupeře. Následovala chyba v rozehrávce, rychlé přenesení hry do naší otevřené obrany na jejímž konci byl Pernica a i ten se nemýlil 0:3.

Druhá půle kopírovala tu první. Naše mužstvo se snažilo hrát fotbal a pozorní hosté nekompromisně trestali naše chyby. Další taková přišla v 62. minutě, kdy završil svůj hatrick Sehnal 0:4. A v 70. minutě už na světelné tabuli svítilo 0:5. Nepovedená akce začala špatným výkopem od brány, naše obrana již stagnovala na nějaký odpor a hostující Vymazal neměl problém se zakončením. Po té jsme mohli alespoň korigovat nepříznivý výsledek, když byl v pokutovém území faulován Torda, ale jeho penaltový pokus skončil na břevně. Na konec jsme se přece jen dočkali, když se v 78. minutě krásně uvolnil Beneš a tvrdou střelou propálil vše co mu stálo v cestě 1:5. Poslední slovo v dnešní utkání měli hosté. V 81. minutě se od půlící čáry řítili dva jejich hráči na našeho brankáře a Pernica uzavřel skóre dnešního utkání na 1:6.  

Výsledek je to pro nás hodně krutý, ale z dnešního utkání si musíme vzít ponaučení do dalších bojů. Do konce soutěže stále zbývá hodně zápasů a tak není nic ztraceno. Příští utkání hrajeme již v sobotu 16.4. od 16:00 hodin v Ráječku s místní rezervou.     

Připojené obrázky

Kalendář akcí v obci

Předchozí Červenec 2025 Následující
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Zobrazit vše