1.kolo VYSOČANY : BOŘITOV 4 : 1 ( 1 : 0 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 14962×

VYSOČANY   :   BOŘITOV   4  :  1   (  1  :  0  )

Sestava:  Zouhar D.(90.Konečný D.) – Škvarenina L., Hejč T., Vágner L., Beneš P.(82.Ševčík P.) -  Kala J., Torda J.(67.Přibyl M.), Hejč J., Beneš M. –  Pernica P.(89.Zouhar J.), Nečas P.(86.Rudolf P.)

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Přibyl M., Rudolf P., Zouhar J.

Střelci branek:  27. Pernica Pavel, 52. Vágner Lukáš, 59. Torda Jan, 90. Hejč Tomáš - 79. PK. Modrák Karel

V posledním utkání letošního roku jsme završili parádní podzimní jízdu a sedmou výhrou v řadě jsme si upevnili vedoucí pozici v okresním přeboru.

Utkání se odehrávalo v podobném duchu jako minulý týden v Bořitově. Našim hráčům scházela větší chuť do hry a v 15. minutě mohli jít hosté do vedení. Centrovaný míč do naší obrany podcenil Hejč Tomáš, náhle šli hosté ve dvou hráčích na našeho brankáře, kterého dokázali překonat, ale od inkasované branky nás zachránil Škvarenina, který se stihl vrátit a z brankové čáry míč dokázal odkopnout. Naše chvíle přišla v 27. minutě, když Torda svým centrem z pravé strany našel hlavu nabíhajícího Pernici a ten se nemýlil 1:0. První půle skončila naším těsným vítězstvím.

Do druhé půle jsme vstoupili přesně opačně než jsme si řekli v kabině. Již v 50. minutě jsme vyprodukovali zbytečný faul v našem pokutovém území a hosté měli možnost zahrávání pokutového kopu. K exekuci se postavil hostující kapitán Zich, ale jeho pokus dokázal Zouhar vyrazit a v tomto okamžiku se lámal zápas. Z následné akce našich hráčů se pískalo v pokutovém území hostů. K zahrání nepřímého kopu se postavil Torda s Vágnerem a druhý jmenovaný poslal míč přesně k tyči 2:0. A rozhodnuto bylo v 59. minutě. Tentokrát si na centrovaný míč z levé strany naběhl Torda a z bezprostřední blízkosti nedal Trávníčkovi šanci 3:0. Hosté se dočkali čestné branky v 79. minutě a opět to byl pokutový kop, který tentokrát zahrával Modrák a s přehledem proměnil 3:1. Poslední branka v tomto roce padla v 90. minutě. Centrovaný míč z levé strany našel volného Hejče a ten svojí čtvrtou brankou v podzimní části stvrdil naše vítězství na konečných 4:1.

Za celý výkonný výbor bych chtěl poděkovat všem hráčům za vynikající prezentaci našeho malého klubu a hlavně našim věrným fanouškům, kteří nás podporují v tak hojném počtu. Děkujeme.