21.kolo VYSOČANY : KUNŠTÁT "B" 3 : 2 ( 2 : 0 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 12086×

VYSOČANY   :   KUNŠTÁT "B"   3  :  2   (  2  :  0  )

Sestava:  Konečný D. – Kala J., Hejč T., Škvarenina L., Grmela M.(71. Slouka T.) -  Beneš P., Bezděk L., Torda J., Hejč J.(85.Zouhar J.) –  Pernica P.(68. Přibyl M.), Panáček P.(80. Ševčík P.)

Na střídání:   Nečas P., Ševčík P., Slouka T., Bezděk L., Zouhar J., Přibyl M.

Střelci branek:  18. Panáček Petr, 45. Torda Jan, 51. Bezděk Luboš - 62. Procházka Jan, 84. Komárek Jaromír

Netradičně v sobotním dopoledni jsme na svém stadionu přivítali rezervu Kunštátu a i když jsme i dnes nevystoupili z matných výkonů tohoto jara, tak jsme si zaslouženě připsali 3 body a upevnili si tak první příčku okresního přeboru.

Hosté se od úvodního hvizdu nikam nehnali, zahustili vlastní polovinu hřiště a doufali v nějaký brejk. Za to naši hráči si vytvářeli jednu šanci za druhou a v 18. minutě jsme šli do vedení, když se dokázal prosadit Panáček 1:0. Po zbytek první půle se obraz hry nezměnil. Naši se snažili útočit, ale dnes jsme většinou ztroskotali na finální přihrávce a nepřesném zakončení. I tak jsme šli v 45. minutě do dvoubrankového vedení. Hostující brankář si špatně vyběhl pro míč, kterého se dříve zmocnil Panáček a přihrávkou před opuštěnou bránu našel Tordy, pro kterého nebyl problém posunout míč do branky 2:0. Druhá půle začala naším náporem a v 51. minutě jsme se radovali z třetí branky. Po akci z levé strany si na zpětnou přihrávku naběhl Bezděk a technickou střelou k tyči navýšil naše vedení na 3:0. Nadále jsme byli při chuti, ale střelný prach už nám v tomto utkání zvlhnul a tak se dočkali i hosté. Běžela 62. minuta utkání, kdy se k nakopnutému míči dostal Procházka a krásnou střelou snad ze 40. metrů nedal Konečnému šanci 3:1. Už se zdálo, že se utkání dohraje v poklidném tempu, ale v 84. minutě si hostující Komárek udělal z našich obránců „Hej počkej“ a tváří v tvář našemu brankáři mu nedal sebemenší šanci 3:2. Poslední minutky jsme si již pohlídali a mohli tak slavit cenné vítězství.

Příští utkání:             ŠOŠŮVKA   :   VYSOČANY       20.5.2017        OD 16:30