Vydáno: před rokem | Autor: Ondřej Zouhar | Kategorie: Stolní tenis
Počet přečtení: 4003×

Play out - 2 utkání

TJ Velešovice A  -  TJ Vysočany A  2:9     stav série 0:2

Do odvety ve Velešovicích jsme nastoupili s jasným cílem vyhrát a úspěšně ukončit sezónu udržením krajské soutěže. Hned začátek utkání se vyvíjel lépe než minulý týden. Aleš s Dankem vyhráli svoji čtyřhru a to proti stejné dvojici, se kterou doma prohráli. V první sérii dvouher nejdříve Aleš jasně zvítězil 3:0 na sety, ale mnohem větší drama probíhalo na druhém stole. Pavel bojoval doslova o každý míček, odvrátil 4 mečboly a vyhrál v rozhodujícím pátém setu až 16:14. Michal naopak těsně prohrál 3:2 na sety a Danek nastoupil proti nejlepšímu hráči soupeře. Předvedl skvělý výkon, rval se za vítězstvím a nakonec mohl slavit výhru 3:2. Stav tak byl 4:1, což nám dodalo klid do pokračování utkání. V další sérii nejdříve Aleš za stavu 0:2 na sety nic nevzdal, zápas otočil a slavil výhru 3:2. Na vedlejším stole sice Pavel rychle prohrál první set, ale zbytek zápasu si pohlídal a připsal další bod. Michal nestačil na soupeřovu jedničku. Danek svůj zápas opět vyhrál . Stav byl 7:2 a chyběly nám tak pouhé dva body na vítězství. Do dalších zápasů nastoupili Aleš a Pavel. Oba dva prohrávali 2:1 na sety, oběma se však povedly otočky a zvítězili 3:2 na sety. Mohli jsme tak slavit nejen výhru v utkání, ale i udržení krajské soutěže ve Vysočanech. Aleš a Pavel 3 (ze 3), Danek 2 (ze 2), Michal 0 (ze 2), čtyřhra.