Vydáno: před rokem | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 1466×

Muži

SK Cetkovice : FK Vysočany - Šošůvka    3 : 1   ( 1 : 1 )

V Cetkovicích nám štěstí nepřálo. Na velmi úzkém hřišti se hrálo spíše bojovné utkání než kombinační fotbal. Domácí šli v 15. minutě do vedení, když si na centrovaný míč naběhl nejlepší hráč utkání Přikryl a přesnou hlavičkou otevřel skóre 1:0. Naši poté převzali iniciativu, ale z žádné skrumáže v pokutovém území nedokázali prostřelit domácího brankáře. To se nám povedlo až ve 44. minutě, když byl nedovoleně sražen Crhonek a Maňoušek se z nařízené penalty nemýlil 1:1. Do druhé půle lépe vstoupili naši hráči, ale patnáctiminutový tlak bohužel kýženou branku nepřinesl. Naopak v 60. minutě poprvé pohrozili domácí a hned se radovali, když se z levé strany prosadil křižnou střelou domácí Horák 2:1. Na obdrženou branku už jsme nedokázali zareagovat a domácí v poslední minutě pečetili své vítězství 3:1.

Příští kolo 9.4.2023 hostíme na domácím hřišti ve Vysočanech hráče Svitávky a začátek utkání je stanoven na 16:00 hodin.