Vydáno: před rokem | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 1451×

Muži

TJ Skalice nad Svitavou : FK Vysočany - Šošůvka    4 : 3   ( 2 : 1 )

V 18. kole jsme zajížděli k poslednímu týmu do Skalice a nutno uznat, že tento zápas se našim hráčům vůbec nepovedl. Hned první minuta utkání naznačila, že naše koncentrace zůstala doma. Hned z rozehrávky se dostal do šestnáctky domácí Fiala a nikým neatakován poslal míč do brány 1:0. Naši hráči se sice snažili o kombinační fotbal, ale bez finální přihrávky a většího pohybu po hřišti jsme se nemohli prosadit. To se nám povedlo až v 35. minutě, kdy si na centrovaný míč naběhl Petržel a hlavou srovnal na 1:1. Domácí na naši branku odpověděli vzápětí. Dlouhý centr po levé straně našel osamoceného Čadu, který křižnou střelou poslal domácí do vedení 2:1 a tím ukončil první poločas. Do druhé půle naši hráči vstoupili přece jen s větším odhodláním a hned ve 49. minutě jsme byli odměněni, když se k odraženému míči v šestnáctce dostal dobře hrající Petržel a střelou k tyči srovnal na 2:2. Bohužel v 69 a 72 minutě jsme si opět vybrali slabší chvilku. Nejprve se po pravé straně prosadil Havlíček 3:2 a o tři minuty později, tentokrát po levé straně domácí Žouželka obstřelil vyběhnutého Valacha 4:2. Ve zbylém čase jsme už pouze korigovali nepříznivý stav, když se z trestného kopu prosadil Němec 4:3, ale to bylo dnes z naší strany vše a domácí hráči mohli slavit důležité vítězství.

Příští kolo 23.4.2023 přivítáme na domácím hřišti ve Vysočanech mužstvo Jednovnic a začátek utkání je stanoven na 16:30 hodin.