Naše Fotogalerie

Vydáno: před 11 lety | Autor: Antonín Jirůšek | Kategorie: Archiv
Komentáře: 4× | Počet přečtení: 13914×

V poslední době jsem psal většinou o historii Molenburka a když jsem nahlédl v obecních stránkách do Fotogalerie, zjistil jsem, že tam není nic ze současnosti. Jak je vidět, tak spousta lidí naše stránky navštěvuje a tak je chci trochu osvěžit fotografiemi z našich Vysočan. Dám je tam bez komentáře, jako takové panorama Vysočan. Podle zájmu budu doplňovat další.

Zájem byl a tak postupně doplňuji další snímky našich krásných Vysočan. Pro pamětníky, kterých je již málo, doplňuji galerii i fotografiemi ze starého Molenburka a Houska. Snad budou zajímat i později narozené. Co vy na to???????

Při procházení naším hřbitovem jsem si u pomníku pana faráře Havlíka vzpomněl na jeho první svatá přijímání. Mnozí z nás ještě žijí, snad se poznají.

Pro milovníky přírody zase něco z podzimní procházky. Okolo Vysočan ještě teče voda čisťounká. Tak se podívejte na potoky tekoucí kolem Vysočan. Pokud máte zájem, tak kliknutím na následující odkaz se můžete podívat na video "Vysočany dnešních dnů"

http://www.youtube.com/watch?v=n5W1m0mIHA0

Komentáře (4)

 • Odkaz na komentář

  Jirka Hejč, před 11 lety

  pěkný fotky chtělo by to přidat určitě víc fotek...

 • Odkaz na komentář

  Andy, před 11 lety

  Děkuju za tu spoustu nádherných fotek!

 • Odkaz na komentář

  Langrova Květa, před 11 lety

  úžasný fotky ,uplně si vybavuji čas kdy jsem byla malá ....

 • Odkaz na komentář

  Vladimír, před 11 lety

  Na webových stránkách jsem si prohlédl již několikrát zveřejněné-uvedené a doplňované fotografie obce Vysočany. Foto-snímky mě zaujaly a velmi se mi líbí, protože jsou pořízeny z různých dobových úseků jak z minulosti tak i z dnešní doby.Do Molenburku jsem často jezdíval s mým bratrem na prázdniny k babičce a nyní při prohlížení těchto snímků se mi vybavují vzpomínky z mého mládí.Často do poklidné obce Vysočan jezdím hlavně v letních měsících a obdivuji její krásu, čistotu, pořádek a také kouzelnou polohu, která se mi vybavuje i v minulosti tak i současnosti. Tak i v těchto zimních dnech se prostřednictvím fotografií mohu podívat na zimní Molenburk a Vysočany a zavzpomínat na doby mého mládí prožité v Molenburku. A to již nyní plánuji, jak se do Molenburku zase podívám za svými přáteli a projdu známá místa mého mládí.

Zapojte se do diskuze k článku:
Kalendář akcí v obci

Předchozí Říjen 2021 Následující
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Zobrazit vše