Zastupitelstvo obce 2010-2014

Vydáno: před 8 lety | Autor: Bořivoj Sekanina | Kategorie: Zastupitelstva obce
Počet přečtení: 13988×

Zastupitelstvo obce:
Aleš Čachotský
Mgr. Eva Ditrichová
Radek Hejč
Mgr. Radek Horáček
Ilona Jurková
Ing. Vladimír Kotek
Mgr. Martin Koupý
Martin Mynařík
Jaroslav Hrazdíra (do 20. 8. 2013 Ladislav Mynařík)
Josef Ovad
Milan Vintr (do 20. 8. 2013 MUDr. Irena Sehnalová)
Mgr. Bořivoj Sekanina
Viktor Šebela
Leoš Crhonek (do 16. 8. 2013 Luděk Škaroupka)
Marek Šmíd

Rada obce:
starosta - Josef Ovad
místostarosta - Mgr. Bořivoj Sekanina
člen rady - Mgr. Martin Koupý
člen rady - Ilona Jurková
člen rady - Marek Šmíd (do 29. 2. 2012 Ing. Vladimír Kotek)

Kontrolní výbor:
předseda - Mgr. Martin Koupý
člen výboru - Mgr. Radek Horáček
člen výboru - Radek Hejč

Finanční výbor:
předseda - Marek Šmíd (do 29. 2. 2012 Ing. Vladimír Kotek)
člen výboru - Jaroslav Hrazdíra (do 13. 9. 2013 MUDr. Irena Sehnalová)
člen výboru - Milan Vintr

Kalendář akcí v obci

Předchozí Únor 2023 Následující
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Zobrazit vše